Menü

Hakkımızdaİzmir'de 1972 Yılında ticaret hayatına başlamış olan Müjdat HAKYEMEZ geniş ufku  ve enerjisi ile kısa sürede bölgesel olarak yükselen başarılı ve güvenilir  bir tacir olarak ticaret hayatını sürdürmüştür.

2000 li yıllara gelindiğinde başarılı, dinamik ,müşteri odaklı bir aile şirketi olan  MARİN GRUP - Müjdat HAKYEMEZ şirketi adı altında bölgesel olarak yürütmekte olduğu ticari faaliyetlerini kurumsallaştırmış  Türkiye çapında SEA MEDİCAL markası ile denizcilik sektöründe kullanılan ilk yardım çantalarının üretimini  yapmaya başlamıştır.Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda WORKS Medical İş Güvenlik ilk yardım çantaları üretim portföyüne dahil edilmiştir.  İlk yardım kiti üretimi grubunda Türkiye'nin en iyi firmaları arasında yerini almıştır.

2008 yılında ailenin ikinci neslinin şirket yönetimine katılmasıyla var olan tecrübe ve bilgi birikimine teknik konular ilave edilmiş ve yapılan AR-GE çalışmalarının sonunda Türkiye'de ilk defa Yatlar için led sualtı ışıklandırma sistemini geliştirmiş , üretmiş ve bu ürünü uluslararası RİNA Sertifikası ile belgelendirmiştir.

DEEPLED Underwater light adı altında üretilen ışıklandırma sistemi Rina Sertifikası ile hem Türkiye hem yurtdışı bayilerimiz aracılığıyla satışa sunulmuştur.

DEEP FRESH markamız adı altında Su yapıcılar ile ilgili FILMTEC marka Filtrelerin ithalat ve satışı, watermaker kapasite arttırımı için Membran dış kılıfları, genel yedek parça bayilikleri ,üretimi ve ithalatı gerçekleştirilmektedir.

MARINE Markası ile yat ve teknelerde kullanılmakta olan paslanmaz çelikten  Vinç kolları ,Matafora, Alüminyum Pasarella ,Portatif Tente  gibi ürünlerin üretim bantları kurulmuş ve bünyemizde üretimine başlanmıştır.

2010 yılında  denizcilik sektöründe  başlangıç aşamasında olan E-Ticaret  sitesi için çalışmalar başlamış ve www.deniztoptan.com sitesi hayata geçirilmiştir.  

2017 CNR Boat Show fuarında üretimlerimize yeni kattığımız tamamen el yapımı Teak Masa ve Sandalye, paslanmaz bot ve yük kaldırma kolları, Deep shower Güverte Duş direği, Sunbed katlanır güneşlenme minderi gibi birçok ürünümüzü İstanbul Boat Show fuarda siz değerli müşterilerimizin dikkatine sunduk,

2018 yılında kurumsal kimliğimizin ihtiyaçları doğrultusunda HAKYEMEZ DENİZCİLİK VE SAĞLIK SANAYİ TİC. A.Ş. kuruldu , Şirket yönetimi ve üretimlerimizin daha kaliteli ve sistemli yapılabilmesi için ISO9001 belgesi alındı

45 yıllık tecrübe ,gayret ve emek ışığında Hakyemez Şirketler topluluğu olarak prensiplerimizden ödün vermeden,  müşteri memnuniyeti odaklı, değişen müşteri ihtiyaçlarına ve beklentilerine yönelik çalışmalar ile satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizi iyileştirerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

Ürünlerimiz ,üretimlerimiz ve özel ürün istekleriniz ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve bize ulaşabilmek için;

www.hakyemez.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

©1972-2018 Hakyemez Marine - Tüm hakları saklıdır.